+48 787 146 746
info@silquern.pl

O Nas

KIM JESTEŚMY

Naszym nadrzędnym celem jest budowanie wartości firm poprzez konsolidacje rynków oraz inwestycje kapitałowe. Pragniemy dołączyć do grona najlepszych firm…

WIĘCEJ

Strategia

Inwestycje kapitałowe w innowacyjne start-upy, firmy o ponadprzeciętnych zyskach oraz spółki z perspektywą emisji akcji na Warszawskiej Giełdzie Papierów…

WIĘCEJ

Cele biznesowe

Naszym celem jest uzyskanie maksymalnych zwrotów z inwestycji, dzięki tworzeniu wartości dodanej w każdym z projektów, w które inwestujemy.

WIĘCEJ

SZANOWNI PAŃSTWO,

 

SilQuern S.ä.r.l. utworzyliśmy z myślą o pomaganiu ciekawym inicjatywom biznesowym w rozwinięciu skrzydeł. Wieloletnie doświadczenie i sukcesy odnoszone w wielu różnych sektorach gospodarki ułatwiają nam poszukiwanie spółek o ponadprzeciętnych perspektywach rozwoju.

 

Nasza strona internetowa pomoże przybliżyć Państwu profil naszej działalności. Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem bardziej szczegółowych informacji lub nawiązaniem z nami współpracy serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Z  życzeniem tylko udanych inwestycji,
Piotr Cholewa

Kluczowe obszary inwestycji

Uważnie śledzimy trendy rynkowe w gospodarce polskiej i światowej.

Nowoczesne Usługi Dla Biznesu

Polska z każdym rokiem umacnia swoją obecność na globalnej mapie usług dla biznesu. Kraj trwale wpisał się w sieć transgranicznych powiązań biznesowych w obszarze offshoringu usług, który stanowi dla korporacji międzynarodowych źródło przewagi konkurencyjnej oraz wpływa na ich możliwości rozwojowe.

Nieruchomości Komercyjne i Mieszkaniowe

Znaczący udział w stale rosnącym popycie na powierzchnie magazynowe, mają firmy z sektora handlowego, logistycznego i motoryzacyjnego, ale to przede wszystkim rozwój handlu internetowego ciągle zachęca deweloperów do realizacji bardzo dużych obiektów magazynowych.

Projekty Internetowe

Sprzedaż przez Internet jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się segmentem rynku.

Tylko udane inwestycje

NASZE GŁÓWNE INWESTYCYJNE

NASI PARTNERZY

Marker 1

Content 1