OEX SA

Podmiot dominujący w grupie kapitałowej OEX, do której należą spółki: Tell Sp. z o.o., Euro-phone Sp. z o.o., PTI Sp. z o.o., Divante Sp. z o.o., Cursor S.A. i Mer Service sp. z o. o. Grupa OEX to jeden z wiodących na polskim rynku podmiotów specjalizujących się w nowoczesnych usługach dla biznesu. Grupa OEX działa w trzech segmentach: E-biznesu, Wsparcia sprzedaży i Zarządzania sieciami punktów sprzedaży detalicznej.

Więcej na oex.pl

ARCHIDOC SA

Jedna z największych polskich firm oferujących usługi biznesowe z obszaru zarządzania dokumentami i obsługi back-office. Na rynku od ponad 20 lat. W ofercie spółki znajdują się takie usługi jak: obsługa kancelarii, skanowanie / digitalizacja i e-archiwum, rejestracja danych w systemach klienta, elektroniczny obieg dokumentów, archiwizacja dokumentów papierowych, obsługa kadr i płac. Firma zatrudnia blisko 1000 osób w kilkudziesięciu lokalizacjach na terenie całego kraju.

Więcej na www.archidoc.pl

VOICE CONTACT CENTER

Contact center obsługujące wszystkie kanały kontaktu z klientem końcowym – telefony, sms, e-maile, chaty, social media, ale także korespondencję tradycyjną i kontakt osobisty. Spółka dysponuje nowoczesnymi centrami operacyjnymi w Warszawie, Łodzi i Lublinie wyposażonymi w ponad 500 profesjonalnych stanowisk contact center.

Więcej na www.voicecc.pl

GOOD POINT III PUŁAWSKA

Good Point Puławska III jest częścią nowoczesnego centrum dystrybucyjnego klasy A+ Good Point Puławska (o łącznej powierzchni magazynowej ponad 50 000 m2.), w podwarszawskiej miejscowości Łubna. Good Point Puławska III o powierzchni 15 000 m2 wybudowane w budowane w latach 2013-2-14 zostało skomercjalizowane w 100%.

Więcej na www.goodpointpulawska.pl

PROTOS VC I JEGO INWESTYCJE

Fundusz VC inwestujący w projekty internetowe i mobile’owe z obszarów: Software as a Service, Marketplace, Lead-generator, e-commerce w Polsce i za granicą. Tworzą go przedsiębiorcy, którzy odnieśli sukces w branży internetowej oraz doświadczeni zarządzający funduszami Venture Capital i Private Equity. Wśród najbardziej znanych projektów wspieranych i rozwijanych przez Protos VC możemy wymienić takie serwisy jak: Shoplo, Positionly, Twoja Suknia, DoGry, Lokalny Rolnik.

Więcej na protos.vc

LUKSUSOWE POSIADŁOŚCI NA WYNAJEM W PORTUGALII

Inwestycje w luksusowe posiadłości na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego celem ich wynajmu. Algarve notuje skokowy przyrost liczby gości odwiedzających region związany z wyjątkowymi walorami przyrody, tradycyjną zabudową i bezpieczeństwem. Wycena nieruchomości pozostaje w stałym trendzie wzrostowym, a wskaźniki wynajmu oscylują w granicach 70% w skali roku.